1
Tekst akapitu (4)
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Poodbijane, pograne…

1DayMore4Volleyball – 29 lutego 2024 r. w naszej szkole odbył się jeden dzień więcej dla siatkówki. W tym dniu dziesięć klas uczestniczączyło w meczach siatkarskich – pięć setów do 29 punktów. Dziesiątki, może nawet setki odbić piłki, dużo ataków, zagrywek i sporo uśmiechu.

We wspólnej sportowej zabawie wzięło udział ponad 70 uczennic i uczniów, 11 nauczycielek i nauczycieli.
Przy okazji w „Przy muzyce o siatkówce” posłuchaliśmy i poodbijaliśmy piłkę do klasycznych utworów rockowych i nie tylko, od: „Nad pięknym modrym Dunajem” Johanna Straussa syna po Blitzkrieg Bop zespołu The Ramones. Jednak królewskim utworem był We Will Rock You – Queen.

Dzień z siatkówką był udany, następne takie spotkanie odbędzie się przy kolejnym roku olimpijskim – przestępnym

Dziękujemy uczestnikom i kibicom.

Więcej materiałów video na naszym kanale. Zapraszamy!

Skip to content