1
medal_dla_ZSZ_027
medal_dla_ZSZ_025
jubileusz_75_lecia_248
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Akademickie Inicjatywy

W środę 2024.02.21 w ramach Akademickich Spotkań uczniowie Zespołu Szkół Zawodowego im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku uczestniczyli w wykładzie, którego tematem było: ,,Jak świadomie wybierać przyszłość akademicką?’’.

 Młodzież maturalna miała możliwość zapoznania się z sylwetkami aglomeracji akademickich oraz z kluczowymi elementami świadomego wyboru swojej własnej ścieżki rozwoju.

Uczniowie poznali również najchętniej wybierane kierunki kształcenia oraz najefektywniejsze metody pozyskiwania informacji na temat dalszej edukacji.

Po spotkaniu w naszej szkole zawisła Akademicka Plakatówka – to nowa forma inicjatywy. Gabota (w rozmiarze A0) skierowana jest stricte do młodzieży. Promuje ona rekrutację, doradztwo zawodowe, kierunki, itp. Tablica wisi w widocznym miejscu, najczęściej uczęszczanym przez młodzież.

Dziekujemy Akademickie Inicjatywy za ciekawą prelekcję i za Plakatówkę!

Skip to content