1
medal_dla_ZSZ_027
medal_dla_ZSZ_025
jubileusz_75_lecia_248
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Turniej szachowy

19 lutego br. odbył się turniej szachowy, zorganizowany przez ZSZ im. Jana Ruszkowskiego oraz MLKS Nadnarwianka Pułtusk – sekcja szachowa. Mogli do niego przystąpić wszyscy uczniowie, którzy uprzednio zgłosili chęć uczestnictwa. Udział w rozgrywkach wzięło aż 38 uczniów! Głównym sędzią turnieju był Dawid Wolny z klasy 5Ti, natomiast całość koordynowana była przez p. Dorotę Sobocińską i p. Marlenę Wasilewską. Rozgrywki zainagurowały: dyrektor Zespołu – p. Anna Kmiołek – Gizara i dyrektor MOSiR Pułtusk – p. Marta Tyszkiewicz – Wymysłowska. Po zaciekłych pojedynkach szachowych wyłoniono zwycięzców.

Najlepszym szachistą okazał się Adam Bujnowski z klasy 2 TP. W nagrodę p.dyrektor wręczyła zwycięzcy puchar, ufundowany przez Radę Rodziców Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku. Natomiast najlepszą szachistką została Maja Towarek z klasy 1 TR, ufundowaną nagrodę wręczyła jej dyrektor MOSiR – p. Marta Tyszkiewicz – Wymysłowska.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy organizatorom i fundatorom nagród!
Maria Rzeczkowska

Skip to content