1
medal_dla_ZSZ_027
medal_dla_ZSZ_025
jubileusz_75_lecia_248
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

„Faster, Higher, Stronger – together” – działamy!

Nasza partnerka z Francji – Sandrina z projektu e – twinning „Faster, Higher, Stronger – together” przygotowała dla uczniów – uczestników projektu, test dotyczący bezpiecznego użytkowania internetu. Zadanie było też doskonałym sposobem na podkreślenie Dnia Bezpiecznego Internetu. Test przygotowany był w aplikacji Kahoot i oczywiście w języku angielskim. Nasi uczniowie poradzili sobie z nim świetnie, czekamy na wyniki innych szkół. Dowiedzieliśmy się, że ponad połowa użytkowników sieci doświadczyła cyberbulligu – przemocy w internecie oraz poznaliśmy sposoby jak dbać o nasze dane zamieszczane w sieci.

BĄDŹMY BEZPIECZNI W SIECI!

Skip to content