1
Tekst akapitu (4)
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Konkurs na najlepsze przebranie świąteczne

Dziś, w wyjątkowym dniu, w którym obchodziliśmy w naszej szkole Mikołajki, odbył się konkurs na najciekawsze przebranie mikołajkowe. Uczniowie i nauczyciele mogli wykazać się kreatywnością i inwencją twórczą, aby stworzyć oryginalną stylizację.

Organizatorem konkursu był Samorząd Uczniowski, a nagrody ufundowali: Polmlek oraz Studio Figura Pułtusk. Jury, któremu przewodniczyła p. Anna Kmiołek – Gizara – Dyrektor Zespołu, wyłoniło zwycięzców: Konrad Dobrzyński – kl. 4 TI, Zofia Bilik – kl. I TR, Marcin Głowacki i Fabian Łada z 4 TEK, wyróżnienie – Rafał Fliszkiewicz – III TI. Wśród nauczycieli I miejsce jednogłośnie zdobyła p. Danuta Filipiak, II miejsce – p. Anna Świerczewska.

SU (Wiktor Kaszuba, Piotr Kowalski)
wraz z opiekunkami – p. Dorotą Sobocińską i p. Marleną Wasilewską

Skip to content