1
Tekst akapitu (4)
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Olimpiada – „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”

W dniu 28 listopada 2023 r. w Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego odbył się etap szkolny Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” pod patronatem Ministra Rodziny i Polityki Społecznej oraz Ministra Edukacji i Nauki. Celami Olimpiady są propagowanie przezorności ubezpieczeniowej i solidarności międzypokoleniowej, pobudzanie i rozwijanie zainteresowania uczniów szkół ponadpodstawowych problematyką ubezpieczeń społecznych oraz upowszechnianie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych. W etapie szkolnym wzięło udział 7 uczennic. Na podstawie testu szkolnego etapu Olimpiady wyłoniono Zespół, który weźmie udział w etapie wojewódzkim. W skład Zespołu z najwyższą liczbę punktów zakwalifikowały się: 1. Natalia Kańska 4 Tek 2. Weronika Przybysz 4 Tek 3. Nikola Tadajewska 4 Tek Opiekun: Marzena Staniszewska-Szeliga

Skip to content