W dniach 21.11.-23.11.2023 r. klasa 4 Tek wraz z opiekunami uczestniczyła w niezapomnianym przedsięwzięciu Ministra Edukacji i Nauki pn. Poznaj Polskę. Uczniowie podczas tej edukacyjno-dydaktycznej wycieczki mieli możliwość zwiedzenia wielu ciekawych miejsc, a celem projektu jest wsparcie procesu edukacyjnego młodzieży poprzez umożliwienie im poznawania Polski, jej środowiska przyrodniczego, tradycji, zabytków kultury i historii oraz osiągnięć polskiej nauki.

Młodzież zwiedziła Europejskie Centrum Solidarności, Statek Muzeum „Sołdek”, Westerplatte na Wyspie Portowej, Stocznię Gdańską, Bazylikę Mariacką oraz Zamek w Malborku. Czas spędzony poza murami szkoły był dla uczniów okazją bliższego poznania się, również rozwijania kontaktów interpersonalnych między uczniami, nawiązywania nowych relacji koleżeńskich, nauki samodzielności i odpowiedzialności za siebie i innych.

Opiekunowie:
Marzena Staniszewska-Szeliga