1
Tekst akapitu (4)
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Zwolnieni z teorii – kreatywne projekty Ruszkowiaków

Od kilku lat uczniowie ZSZ im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku biorą udział w ogólnopolskiej olimpiadzie społecznej Zwolnieni z Teorii. Młodzież realizowała do tej pory projekty edukacyjne z zakresu kultury, ekologii i cyfryzacji, uzyskując nagrody – Brązowe Wilki. 22 listopada br. w naszej szkole odbyło się spotkanie absolwentów Zespołu i byłych uczestników olimpiady – Sebastiana Pęka i Łukasza Rembeckiego z uczniami zainteresowanymi realizacją przedsięwzięć społecznych. W ,,burzy mózgów” i konsultacjach udział wzięli również: p. Anna Morawska, redaktor naczelna Pułtuskiej Gazety Powiatowej oraz nauczycielki, sprawujące opiekę merytoryczną – p. Dorota Sobocińska i p. Marlena Wasilewska. Do udziału w programie zachęcił młodzież wicedyrektor Zespołu – p. Paweł Kiela, który podkreślił znaczenie kompetencji społecznych.

Mamy nadzieję, że realizacja tegorocznych projektów zakończy się sukcesem i przyczyni do rozwoju uczniów.

Skip to content