1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Konkurs Pieśni Patriotycznej

16 listopada 2023 r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Piotra Skargi w Pułtusku odbył się XIII Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej „Pieśń ujdzie cało…” pod patronatem Starosty Powiatu Pułtuskiego i Burmistrza Miasta Pułtusk. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Natalia Łączkowska z klasy 1LO i Aleksandra Janas z klasy IV LO. Natalia za wykonanie piosenki „Mury” zajęła I miejsce i otrzymała nagrodę specjalną Stowarzyszenia – Pamięć i Tożsamość- im. Wincentego Witosa od Witolda
Chrzanowskiego i Agaty Łojek. Aleksandra zaśpiewała piosenkę kresową pt.: „Już mi raz zabrali Wilno” i również otrzymała nagrodę specjalną .
Serdecznie GRATULUJEMY!

Skip to content