1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Bieg do niepodległości

Wuefiści po raz kolejny z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości zorganizowali akcję – „Biegu do Niepodległości” – 105 okrążenia szkolnego boiska na 105 rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Podczas zbiórki głos zabrała pani Milena Figurska – Wróblewska – organizator, oraz pani Wicedyrektor Andżelika Chrzanowska. Po tych kilku słowach wspólnie zaśpiewaliśmy Mazurka Dąbrowskiego. Pierwsze okrążenie przebiegliśmy wspólnie. Kolejne okrążenia pokonywane były parami, a biegom towarzyszyły piosenki patriotyczne. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe Dziękujemy wszystkim za udział i mamy nadzieję na kolejne spotkania w ramach tego święta.

Skip to content