1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Wieczór HALLOWEEN

W piątek 31.10.2023r. uczniowie klasy 2TER wzięli udział w wieczorze HALLOWEEN zorganizowanym przez wychowawcę – Patrycję Lipińską. Była to doskonała okazja do integracji. W godzinach wieczornych w naszej szkole pojawiły się różne zjawy, stwory, czarownice i inne potwory rodem z filmów grozy. Uczniowie wykazali się niezwykłą kreatywnością w przygotowaniu przebrań. Wieczór rozpoczął się od pogadanki na temat obchodów Święta Halloween oraz tradycji z nim związanych. Następnie odbył się wieczorny sens filmów grozy. Kolejnym ekscytującym punktem programu było zwiedzanie naszej szkoły pod osłoną nocy. Na koniec, po wspólnym posiłku, uczniowie pełni wrażeń i emocji wrócili do domów. Wieczór był bardzo udany!

Skip to content