1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

,,Szkoła Pamięta” i ,,(d)Eco – Znicz”

Listopad to miesiąc zadumy nad przemijaniem. W sposób szczególny pielęgnujemy w nim pamięć o zmarłych. W ramach akcji ,,Szkoła Pamięta” uczniowie naszej szkoły odwiedzili cmentarze i zapalili znicze na grobach zmarłych nauczycieli, pracowników administracji i obsługi ,osób zasłużonych i cenionych w naszej społeczności lokalnej, na Mogiłach Żołnierzy poległych w 1920 r. oraz pod Symboliczną Mogiłą Żołnierzy Polski Podziemnej.

Na podkreślenie zasługuje fakt, że odpowiadając na akcję, której inicjatorem było Pułtuskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Pułtusku, uczniowie klas: ILO i IITER samodzielnie wykonali (EKO) ZNiCZE.

Ewelina Sieńkowska
Agnieszka Olszewska
Marta Wójtowicz Gajkowska

Skip to content