1
Tekst akapitu (4)
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA LOGISTYCZNA w Ruszkowskim

26 października 2023 r. uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy wzięli udział w II edycji  Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Przedsięwzięcie sfinansowano z dotacji  Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Do etapu szkolnego przystąpili uczniowie z klasy 4 TL: Bartłomiej Baka Patrycja  Nalewajk, Alan Ziółkowski oraz z klasy III TL: Karolina Ausfeld, Maja Łach i Kacper Kluczek. Uczestnicy konkursu mogli sprawdzić swoje umiejętności z zakresu logistyki i organizacji transportu, rozwiązując w czasie 40 minut test jednokrotnego wyboru, składający się z 20 pytań. Do kolejnego stopnia zawodów kwalifikują się uczniowie, którzy uzyskali co najmniej minimum punktów, określone przez Komitet Główny po ocenieniu wszystkich prac.

Udział w konkursie to możliwość rozwijania uzdolnień i pasji uczniów w obszarze branży TSL, pobudzanie ich twórczego myślenia oraz wspomaganie zdolności stosowania zdobytej wiedzy w praktycznym działaniu.

Opiekę merytoryczną nad uczestnikami konkursu sprawowały nauczycielki przedmiotów logistycznych: p. Małgorzata Duło i p. Patrycja Zajączkowska.

Skip to content