1
Tekst akapitu (4)
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Nasi Uczniowie w Pierwszym Etapie Olimpiady Informatycznej POLTELEINFO

25 października 2023 roku, uczniowie naszej szkoły po raz drugi wzięli udział w pierwszym etapie
prestiżowej Olimpiady Informatycznej POLTELEINFO. To wyjątkowe wydarzenie cieszy się coraz
większą popularnością wśród młodych adeptów informatyki i programowania, a nasi uczniowie
postanowili stanąć na wysokości zadania.

W tegorocznym pierwszym etapie Olimpiady wzięło udział aż 44 uczniów, reprezentujących pięć klas:
2TI, 2TP, 3TI, 4TI i 5TI. To dowód na to, że pasja do informatyki i zdolności programistyczne nie znają
ograniczeń wiekowych i klasowych. Nasi uczniowie podjęli wyzwanie z entuzjazmem i gotowością do
rozwiązania trudnych zadań informatycznych.

Organizatorem pierwszego etapu, który odbył się na terenie naszej szkoły, był Pan Łukasz Dymkowski. Dzięki jego zaangażowaniu i profesjonalizmowi, uczestnicy mogli cieszyć się dobrze zorganizowanym i sprawiedliwym konkursowym środowiskiem. Olimpiada Informatyczna POLTELEINFO to nie tylko okazja do rywalizacji, ale także możliwość rozwoju umiejętności związanych z programowaniem, algorytmiką i rozwiązywaniem problemów.

Nasza szkoła jest dumnym uczestnikiem tego prestiżowego wydarzenia, które promuje edukację
informatyczną wśród młodego pokolenia. Wszystkim naszym uczniom życzymy powodzenia w dalszych etapach Olimpiady. Mamy nadzieję, że ich wysiłek, zaangażowanie i pasja zostaną docenione, a zdobyte doświadczenia staną się cennym kapitałem na przyszłość. Bez względu na wynik, udział w tej Olimpiadzie to już ogromne osiągnięcie i dowód na to, że nasza szkoła wychowuje przyszłych liderów w dziedzinie informatyki.

Więcej informacji o olimpiadzie na stronie organizatora:

Skip to content