1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej

W piątek 13 października, w sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Skargi w Pułtusku, odbyły się powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości, oprócz nauczycieli i pracowników oświaty, udział wzięli przedstawiciele władz krajowych – Minister Henryk Kowalczyk, samorządowych – Starosta Pułtuski Jan Zalewski, Wicestarosta Pułtuski Beata Jóźwiak, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu w Pułtusku Wiesław Cienkowski i Krzysztof Łachmański, dyrektorzy szkół i placówek oświatowych Powiatu Pułtuskiego oraz zaproszeni goście. Wszystkich zgromadzonych powitała dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Skargi w Pułtusku Anna Majewska.

https://powiatpultuski.pl/powiatowe-obchody-dnia…/

Skip to content