1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Dzień Edukacji Narodowej w Ruszkowskim

W piątek, 13 października, z okazji Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole w Pułtusku odbyła się uroczysta akademia, podczas której wyróżniono nauczycieli, pracowników administracji i obsługi. Na uroczystość zaproszono także tych nauczycieli, którzy na co dzień nie stoją przy tablicy – są to pracodawcy, u których naukę zawodu pobiera młodzież ze szkoły branżowej.

Z tej okazji dyrektor szkoły Anna Kmiołek – Gizara przyznała nagrody nauczycielom: Annie Michałowskiej, Dorocie Sobocińskiej, Danucie Filipiak, Aleksandrze Lasockiej, Patrycji Zajączkowskiej, Andrzejowi Krawczyńskiemu oraz Damianowi Gołębiewskiemu. Nagrodę Starosty otrzymała Marta Wójtowicz-Gajkowska. Dyrektor nagrodziła również pracowników administracji, którzy czuwają nad prawidłowym funkcjonowaniem szkoły – Magdalenę Kubecką i Annę Kaźmierczak.

Tradycyjne w tym dniu także uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku w sposób szczególny nagrodzili swoich nauczycieli. W tym roku w głosowaniu on-line wybrali zwycięzców w następujących kategoriach: Mistrz Humoru (Damian Gołębiewski), Zawodowiec Roku (Łukasz Dymkowski), Największy Autorytet (Paweł Kiela), Stróż Porządku (Ewa Śliwa), Nauczyciel Kreatywny (Agnieszka Olszewska), Nauczyciel Najbardziej Cierpliwy (Patrycja Lipińska) oraz Nauczyciel Krasomówca (Anna Matuszewska).

Podsumowaniem akademii był występ uczniów, podczas którego m.in. zaprezentowali swoje talenty muzyczne.

Zapraszamy także do przeczytania relacji z Powiatowych obchodów Dnia Edukacji Narodowej.

Skip to content