1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Mistrzostwa powiatu pułtuskiego

W środę 11.10.2023 r. na Stadionie Miejskim w Pułtusku odbyły się Mistrzostwa powiatu pułtuskiego w piłce nożnej dziewcząt i chłopców. W zawodach uczestniczyły drużyny z pułtuskich szkół: ZSZ im. Jana Ruszkowskiego, LO im Piotra Skargi, ZS im. B. Prusa oraz ZSCKR im. J. Dziubińskiej z Golądkowa. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym. Po zaciętej walce w duchu fair play wyłonieni zostali zwycięzcy. Drużyna chłopców pod opieką Grzegorza Miłoszewskiego pokazała się z bardzo dobrej strony i po grze na bardzo wysokim poziomie zajęła pierwsze miejsce w zawodach. Drużyna dziewcząt pod opieką Mileny Figurskiej – Wróblewskiej w swoich rozgrywkach po bardzo zaciętych spotkaniach (nie przegrywając żadnego meczu jednak różnicą bramek) zajęły drugie miejsce.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy !

Skip to content