1
Tekst akapitu (4)
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Europejski Dzień Języków Obcych w Ruszkowskim

29 września obchodziliśmy w naszej szkole po raz kolejny Europejski Dzień Języków Obcych . Z tej okazji przeprowadzono lekcje okolicznościowe, mające na celu popularyzację nauki języków obcych. Uczniowie poznali wiele ciekawostek językowych i wzięli udział w quizie na platformie KAHOOT, który zwyciężył Kacper Zaremba z klasy 4LOB.
Rozstrzygnięto również konkurs plastyczny na plakat promujący naukę języków obcych. Spośród wielu zgłoszonych prac wyłoniono zwycięzców: I miejsce Nikola Cienkowska- uczennica klasy 4LO, II miejsce Krzysztof Karczewski – uczeń klasy 2TI i III miejsce Mateusz Gralewski- uczeń klasy ITP. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki ufundowane przez wydawnictwa: Pearson, WSiP i Radę Rodziców.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!!!🏅🏅
Atrakcją wydarzenia był występ utalentowanej wokalistki z klasy I LO Natalii Łączkowskiej. Natalia zaprezentowała dwa utwory: grupy Queen w j. angielskim i Ałły Pugaczowej w j. rosyjskim.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Skip to content