1
medal_dla_ZSZ_027
medal_dla_ZSZ_025
jubileusz_75_lecia_248
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Światowy Dzień Soku w Ruszkowskim

30 maja br. obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Soku. Z tej okazji przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego częstowali Ruszkowiaków zdrowym sokiem. Wielu cennych informacji na temat zbilansowanej diety i zdrowego stylu życia uczniowie mogli się dowiedzieć z prelekcji p. Marcina Michalskiego, właściciela Holistic Body – Marcin Michalski. Nagrody za najciekawsze przebranie, nawiązujące do motywów owocowo-warzywnych otrzymali: Michał Zaręba z klasy II TL oraz Kaja Matusik z klasy II LO. Inicjatorką przedsięwzięcia promującego zdrowy tryb życia była opiekunka SU – p. Dorota Sobocińska.

Dziękujemy p. Andrzejowi Grabowskiemu i Firmie Polmlek za ufundowanie soków.

Skip to content