1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Genialne Miejsca – Jubileusz „przyciąga” sukcesy!

Bartosz Jankowski, Rafał Fliszkiewicz i Kacper Włodarczyk, uczniowie klasy 2 w zawodzie technik informatyk – wyróżnieni w regionalnym finale konkursu „ Genialne Miejsca”.

Praca „ Depcząc po piętach Gomulickiemu” przygotowana przez uczniów w ramach Ogólnopolskiego Konkursu „ Geniallne Miejsca” została doceniona w województwie mazowieckim i umieszczona na mapie „ Geniallna Polska”. Mamy nadzieję, że gra poświęcona postaci związanego z Pułtuskiem i Warszawą Wiktora Gomulickiego przyciągnie Waszą uwagę. Znajdziecie ją pod linkiem: <KLIKNIJ>

Bartoszowi, Kacprowi i Rafałowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !
Organizatorom konkursu: Polskiemu Towarzystwu Informatycznemu oraz Sekcji Informatyki Szkolnej PTI dziękujemy za uznanie i cenne nagrody. Na długo w naszej pamięci pozostanie nagroda niespodzianka w postaci gry miejskiej po warszawskim Starym Mieście. Udział w zajęciach był dla nas nie tylko źródłem aktywnego poznawania przeszłości poprzez „dotykanie” materialnych śladów zachowanych w teraźniejszości; umożliwił nam poznanie wielu ciekawych miejsc i równie ciekawych ludzi.
W tym miejscu wyrazy wdzięczności kierujemy do pracowników Miejskiej Biblioteki Pułtuskiej im. Joachima Lelewela w Pułtusku za prezentację zbiorów, cenne wskazówki oraz uwagi.

Izabela Gierek
Damian Gołębiewski

Skip to content