1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Renowacja Sztandaru Zespołu

Nasza szkoła pięknieje z dnia na dzień dzięki inwestycjom i środkom finansowym pozyskanym przez Panią Dyrektor Annę Kmiołek- Gizarę we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Pułtusku. Po prawie 40 latach Sztandar Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku przeszedł  zabieg renowacji. Nowy drzewiec,  szarfy oraz pozostałe akcesoria  zostały odnowione i służyć będą zaszczytnej funkcji reprezentowania Zespołu w środowisku lokalnym.

Nowy skład pocztu sztandarowego naszej szkoły:

1.       Igor Zalewski- kl. II TI

2.       Maja Gizińska-kl. III TEK

3.       Elżbieta Mierzejewska- kl. III TEK

1.       Bartosz Pilichowski- kl. II TI

2.       Karolina Olszewska- kl. II TL

3.       Karolina Ausfeld- kl. II TL

Opiekunami Pocztu są:

p. Artur Mańkowski,

p. Grzegorz Miłoszewski.

Skip to content