Aleja Tysiąclecia 12, 06-100 Pułtusk
korowod_wrzesien_2023_010
medal_dla_ZSZ_025
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
korowod_wrzesien_2023_015


,,ART- INSPIRATION”-Ruszkowiacy w MCKiS w Pułtusku

9 marca br. grupa uczniów ZSZ im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku, realizująca projekt edukacyjny ART-INSPIRATION w ramach akcji Zwolnieni z Teorii uczestniczyła w warsztatach teatralnych, prowadzonych przez p. Adama Gadomskiego. Młodzież dowiedziała się wielu ciekawych informacji na temat werbalnych i niewerbalnych środków ekspresji oraz sposobów interpretacji postaci scenicznej. Opiekunką grupy realizującej przedsięwzięcie jest p. Dorota Sobocińska. Dziękujemy p. Adamowi Gadomskiemu za ciekawe spotkanie i poświęcony czas oraz p. Izabeli Sosnowicz- Ptak- dyrektor MCKiS w Pułtusku za współpracę z Zespołem.

Skip to content