1
medal_dla_ZSZ_027
medal_dla_ZSZ_025
jubileusz_75_lecia_248
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Myślący i świadomy zagrożeń kierowca to gwarancja bezpieczeństwa

Naturalnym zjawiskiem dla młodego kierowcy  jest stres towarzyszący podczas prowadzenia pojazdu. Młode, niedoświadczone osoby  powinny zwracać uwagę na najdrobniejsze szczegóły, które mają wpływ na  bezpieczeństwo na drodze.

Mądra, rozsądna jazda bez alkoholu i środków psychoaktywnych była tematem zajęć przeprowadzonych przez mł. asp. Magdalenę Bielińską – funkcjonariusza Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku dla uczniów Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku.

Podczas spotkania uczniowie mieli możliwość zapoznać się także z zasadami rekrutacji do służby mundurowej.

Pedagodzy szkolni

Skip to content