1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Zwolnieni z teorii – międzynarodowa konferencja z udziałem Ruszkowiaków

W bieżącym roku szkolnym kilka grup uczniów z ZSZ im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku realizuje projekty edukacyjne o charakterze społecznym. W piątek 20 stycznia br. młodzież z naszej szkoły uczestniczyła w konferencji dotyczącej realizacji inicjatyw społecznych, roli mentora, a także współpracy z partnerami. Realizatorzy projektów : The Way of Culture, Art Inspiration i ,,10 na 10, ale nie umie kodować!” mogli wysłuchać ciekawych prelekcji w języku angielskim, jak również uczestniczyć w bezpośrednich konwersacjach z osobami współpracującymi z Zwolnieni z Teorii. Partnerem tej ogólnopolskiej akcji jest J.P. Morgan – jeden z największych na świecie holdingów finansowych – lider w zakresie bankowości inwestycyjnej. Udział w konferencji pozwolił młodym ludziom nie tylko na wymianę doświadczeń, ale też umożliwił nawiązanie nowych kontaktów i znajomości.

Dziękujemy Grupa Mardom za sfinansowanie transportu do Warszawy.

Koordynatorkami projektów są nauczycielki: p. Dorota Sobocińska i p. Anna Świerczewska.

Skip to content