1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Ruszkowski dawniej i dziś

Tradycja i więź międzypokoleniowa są istotnymi czynnikami, kształtującymi tożsamość młodego człowieka. Wiedzą o tym uczniowie ZSZ im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku należący do Zespołu Kreatywnej Młodzieży. 19 stycznia br. w naszej szkole w ramach cyklu spotkań z absolwentami pod hasłem: ,,Ruszkowski dawniej i dziś” odbyło się spotkanie z emerytowaną nauczycielką historii – p. Zofią Wróbel, która opowiedziała młodzieży o funkcjonowaniu szkoły w minionych czasach. Liczne ciekawostki i anegdoty, związane z uczniami i gronem pedagogicznym zainteresowały uczestników i zainspirowały do kolejnych spotkań i rozmów.

Koordynatorkami ZKM są nauczycielki- p. Dorota Sobocińska i p. Anna Świerczewska. Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem, ufundowanym przez Grupa Mardom. Więcej szczegółów dotyczących rozmowy oraz wywiad z p. Zofią Wróbel znajdziecie w gazetce szkolnej Ruszkowski News. Dziękujemy p. Zofii za czas poświęcony młodzieży.

Skip to content