1
Tekst akapitu (4)
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

„10 na 10, ale nie umie kodować!”

Jednym z projektów realizowanych w ramach ogólnopolskiej akcji społecznej Zwolnieni z Teorii jest przedsięwzięcie „10 na 10, ale nie umie kodować!”, dotyczące programowania. W harmonogramie działań realizatorzy umieścili m.in. warsztaty informatyczne i spotkania ze specjalistami z zakresu IT. 17 stycznia br. młodzież zorganizowała spotkanie dla uczniów z PSP nr 3 w Pułtusku. Ciekawostki informatyczne, podstawy kodowania, przeglądarki i aplikacje edukacyjne – to tylko niektóre zagadnienia zaprezentowane podczas warsztatów przez uczniów Zespołu: Janka Pastewkę, Karolinę Kowalską, Kaję Matusik i Amelię Malinowską.

Koordynatorem działań projektowych jest p. Anna Świerczewska.

Skip to content