Aleja Tysiąclecia 12, 06-100 Pułtusk

‘’Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów. Nie ważne jest to co się ma, ale czym się dzieli z innymi.’’ Jan Paweł II .W Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku, w okresie przedświątecznym uczniowie należący do Wolontariatu szkolnego chętnie brali udział w akcjach charytatywnych. Pierwszym osiągnięciem wolontariuszy było zebranie ok. 15 worków plastikowych nakrętek dla Wiktorka chorującego na SMA. W działaniu wsparło nas Samorządowe Przedszkole w Pokrzywnicy. Dziękujemy Pani Magdalenie Wiśniewskiej za zaangażowanie. Drugim osiągnięciem naszych uczniów było zebranie karmy dla zwierząt przebywających pod opieką Straży Miejskiej w Pułtusku. Jednym z rezultatów jaki został osiągnięty poprzez zorganizowanie tych akcji było rozwinięcie wrażliwości uczniów na potrzeby otaczającego nas świata. Koordynatorem akcji była Patrycja Lipińska.