Aleja Tysiąclecia 12, 06-100 Pułtusk
2_1
3_1
8_1

Olimpiada Logistyczna – etap II

9 grudnia 2022 odbył się w naszej szkole II okręgowy etap Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej zorganizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu. Wzięło w niej udział trzech uczniów z klasy IV TLg:
– Bartłomiej Brzozowski
– Mateusz Milczarczyk
– Jakub Zabielski

Uczniowie zmagali się on-line z 25 pytaniami testowymi wielokrotnego wyboru w wyznaczonym czasie 75 minut. 21 grudnia 2022 roku zamieszczona zostanie na stronie Olimpiady lista kodów uczestników, którzy przeszli do III etapu Finałowego.
Uczniom gratulujemy osiągniętych wyników i trzymamy kciuki za ich dalsze zmagania.

Szkolnymi koordynatorami Olimpiady Logistycznej były: Pani Anna Benbenko, Pani Małgorzata Duło i Pani Patrycja Zajączkowska.

Skip to content