1
medal_dla_ZSZ_027
medal_dla_ZSZ_025
jubileusz_75_lecia_248
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

„Forget-me-not”

Compare yourself to who you were yesterday, not to who someone else is today.’

Jordan Peterson

W dniu 22 listopada 2022 r. w naszej szkole odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego „Forget-me-not” pod patronem czasopisma „Języki Obce w Szkole” dla klas pierwszych Szkoły Branżowej. W konkursie wzięło udział 15 uczniów. Uczniowie zmagali się z testem zawierającym zadania ze słownictwa, gramatyki, rozumienia tekstu czytanego i środków językowych. Celem konkursu było rozbudzenie wśród uczniów zainteresowania językiem angielskim, podniesienie umiejętności językowych, promowanie czytelnictwa oraz podwyższenie samooceny uczniów. Koordynatorem konkursu w naszej szkole jest nauczycielka języka angielskiego p. Marina Prewęcka.

Z niecierpliwością czekamy na wyniki naszych uczniów. Trzymamy kciuki!  

Skip to content