1
medal_dla_ZSZ_027
medal_dla_ZSZ_025
jubileusz_75_lecia_248
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Spotkanie z Policją

7 listopada 2022 roku klasa 3 Tek uczestniczyła w zajęciach prowadzonych przez Panią mł. asp. Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku Magdalenę Bielińską. Zajęcia dotyczyły tematyki o odpowiedzialności karnej nieletnich i osób pełnoletnich oraz o cyberprzemocy i hejcie w Internecie.
Celem lekcji wychowawczej poprowadzonej przez funkcjonariuszkę Policji było przybliżenie tematyki Krajowego Rejestru Karnego, różnicy pomiędzy demoralizacją a czynem karalnym, tematyki młodzieżowych ośrodków wychowawczych oraz hejtu w Internecie i jego konsekwencji dla młodzieży i nie tylko.
Za możliwość uczestniczenia w zajęciach dziękujemy Pani Magdalenie Bielińskiej z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku oraz Dyrektor ZSZ im. Jana Ruszkowskiego Pani Annie Kmiołek-Gizarze za zgodę na zajęcia.

Szkolny koordynator zajęć
M. Staniszewska-Szeliga

Skip to content