1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Kreatywni Ruszkowiacy dzieciom.

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek, obchodzony 5 listopada, zainspirował uczniów Zespołu Kreatywnej Młodzieży działającego w ZSZ im. J. Ruszkowskiego do zorganizowania warsztatów teatralno-literackich dla dzieci. Młodzież przebrana za znanych popularnych bohaterów z bajek zaprezentowała mini-scenki i odczytała fragmenty ulubionych bajek dzieciom ze Żłobka Miejskiego w Pułtusku. Spotkaniu towarzyszyła dobra zabawa inspirująca do kreatywności.

Przedsięwzięcie zostało zrealizowane, w ramach projektu „Czytam, wiec jestem” koordynowanego przez p. Dorotę Sobocińską. Dziękujemy p. Katarzynie Kalińskiej – Lange za życzliwość i miłe przyjęcie naszych uczniów.

Skip to content