1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Warsztaty z obsługi programu PŁATNIK

17 października 2022 roku odbyły się warsztaty z obsługi programu PŁATNIK niezbędnego przy generowaniu dokumentów podczas egzaminu zawodowego z kwalifikacji EKA.05. Zajęcia prowadzone były przez pracownika Inspektoratu ZUS w Pułtusku Oddział w Płocku, Pana Dariusza Rachubę. Tematem przewodnim było generowanie dokumentów przy użyciu programu PŁATNIK. Celem warsztatów było zapoznanie uczniów klasy 4 TEK z programem PŁATNIK, zmiany w wersji 10.02.002 oraz praktyczna obsługa tego programu w celu przygotowania i generowania dokumentów. Za możliwość uczestniczenia w warsztatach dziękujemy Panu Dariuszowi Rachubie pracownikowi ZUS w Pułtusku, Kierownik Inspektoratu Pani Dagmarze Szydłowskiej oraz Dyrektor ZSZ im. Jana Ruszkowskiego Pani Annie Kmiołek-Gizarze za zgodę na zajęcia. Szkolny koordynator zajęć M. Staniszewska-Szeliga

Skip to content