1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Powiatowe Obchody Dnia Edukacji Narodowej

13 października br. miały miejsce powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej. Z okazji tego święta w Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym im. Anny Karłowicz odbyła się uroczystość, w której udział wzięli przedstawiciele samorządu Powiatu Pułtuskiego, Gminy Pułtusk, Dyrektorzy, nauczyciele, pracownicy placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Pułtuski oraz zaproszeni goście. Uroczystość była okazją do złożenia podziękowań i życzeń wszystkim Pracownikom Oświaty, podsumowania ich osiągnięć w pracy zawodowej i wręczenia nagród. Starosta Pułtuski Jan Zalewski w swoim przemówieniu podziękował dyrektorom i nauczycielom za wszystkie podejmowane działania, ciekawe inicjatywy w minionym roku szkolnym oraz złożył życzenia zdrowia, wytrwałości, ambitnych i szanujących wartość nauki uczniów, realizacji planów zawodowych i powodzenia w życiu osobistym. Starosta Pułtuski wymienił również najważniejsze zrealizowane inwestycje w szkołach, w szczególności przebudowę budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno–Wychowawczego im. Anny Karłowicz w Pułtusku, remont dachu i elewacji w Zespole Szkół im. B. Prusa w Pułtusku oraz modernizację zaplecza sportowego w Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku. Poinformował także o kolejnych inwestycjach rozpoczętych jeszcze w tym roku: prace remontowo-budowlane w Zespole Szkół im. Bolesława Prusa w Pułtusku, modernizacja budynku Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku oraz modernizacja sali gimnastycznej w Zespole Szkół im. B. Prusa w Pułtusku. Następnie wręczył nagrody wyróżnionym nauczycielom: Jolanta Wotawa – Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi, Jolanta Piasecka – Żebrowska –Zespół Szkół im. Bolesława Prusa, Danuta Filipiak – Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego oraz Wiesław Cienkowski ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Anny Karłowicz. Wręczone zostały również nagrody Dyrektorów szkół dla nauczycieli i pracowników niepedagogicznych za szczególne osiągnięcia zawodowe. W tym roku nagrody otrzymali: Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi Agnieszka Bujnowska, Rafał Chmielewski, Anna Krystoszyk, Jan Pieńkowski, Wojciech Gizara, Sławomir Karwacki Zespół Szkół im. Bolesława Prusa Elżbieta Błaszczyk, Aleksandra Czyżewska, Lidia Przybysz, Teresa Zielińska, Pracownicy niepedagogiczni: Zdzisław Wrzeszcz, Aleksandra Sobotka, Ewa Lisiecka Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Anny Karłowicz Monika Górska, Małgorzata Grudziąż, Barbara Gorczyńska, Joanna Kaczmarczyk, Wioletta Łątkowska, Adam Mościcki, Dariusz Ruszczyński, Żaneta Tkaczyk, Urszula Sokół, Jerzy Moszczyński, Iwona Dąbrowska, Monika Filipkowska, Joanna Malinowska, Małgorzata Kozłowska Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego Natalia Borowska-Balicka, Izabela Gierek, Artur Mańkowski, Marzena Staniszewska- Szeliga, Anna Świerczewska, Robert Zaremba, Dorota Zalewska Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Grażyna Błachnio, Paulina Ambroziak, Agnieszka Zalewska Życzenia i gratulacje dla nauczycieli złożyli również Mateusz Miłoszewski Zastępca Burmistrza Miasta Pułtusk, Beata Jóźwiak Wicestarosta Pułtuski, Mirosław Barszcz Radny Powiatu Pułtuskiego, Jolanta Siejbik Przewodnicząca Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty Ziemi Pułtuskiej oraz Maria Korbal Prezes Oddziału Powiatowego Związku Nauczycielstwa Polskiego w Pułtusku.Na zakończenie uczestnikom spotkania zaprezentowano program artystyczny przygotowany przez uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Anny Karłowicz w Pułtusku.

GALERIA ZDJĘĆ

Skip to content