Aleja Tysiąclecia 12, 06-100 Pułtusk
Medal „Za zasługi dla Miasta Pułtuska” dla ZSZ im. J. Ruszkowskiego
Medal „Za zasługi dla Miasta Pułtuska” dla ZSZ im. J. Ruszkowskiego

W sobotę, 16 września 2023 r. która odbyła się uroczysta Sesja Rady Miejskiej w Pułtusku podczas której Rada w dowód uznania za znaczące osiągnięcia na rzecz Miasta Pułtuska i jego mieszkańców podjęła uchwały w sprawie nadania medali „Za zasługi dla Miasta Pułtuska”. Jest nam niezmiernie miło, że w gronie zasłużonych znalazła się nasza Szkoła. To wielki zaszczyt dla społeczności Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku, która przez lata budowała szkołę, nie zapominając o mieście i jego mieszkańcach. Z uzasadnieniem możecie Państwo zapoznać się pod tym linkiem: pobierz Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego podniosłego wydarzenia:

korowod_wrzesien_2023_010
medal_dla_ZSZ_025
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
korowod_wrzesien_2023_015
Spotkanie zamykające Rok Jubileuszowy 75-lecia naszej Szkoły
Spotkanie zamykające Rok Jubileuszowy 75-lecia naszej Szkoły

15 dzień września na długo pozostanie w naszej pamięci. Tego dnia mury naszej szkoły zapełnili absolwenci, którzy, niejednokrotnie po dziesiątkach lat, powrócili do swojej szkoły. Nie zabrakło także przedstawicieli lokalnych władz oraz przyjaciół Szkoły, których w tak uroczystym dniu nie mogło przecież zabraknąć. Podsumowanie Roku Jubileuszowego 75-lecia Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku było okazją do pochwalenia się świeżo wyremontowaną częścią szkoły. Sama uroczystość odbyła się na praktycznie nieużywanej sali gimnastycznej, drobne prace wykończeniowe trwały dosłownie do ostatniej chwili. Podczas spotkania zaprezentowany został film o historii Zespołu, niespodzianką był występ Orkiestry Dętej złożonej z absolwentów i przyjaciół Szkoły, […]

Stypendyści Ruszkowskiego

28 września 2022 r. podczas XLV Sesji Rady Powiatu w Pułtusku odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów Starosty Pułtuskiego za wybitne wyniki w nauce oraz osiągnięcia wysokich wyników sportowych. 20 uczniów odebrało stypendia naukowe, 13 uczniów sportowe.

Stypendia naukowe: Maria Rzeczkowska, Bartosz Dariusz Pietrzykowski, Wiktor Dzik, Michał Szerewicz, Mateusz Wolniak, Sebastian Grzegorek, Dawid Gotkowski, Zuzanna Pomaska, Kinga Kołpaczyńska, Julia Wiśniewska, Kornelia Łebkowska, Aleksandra Załęska, Marta Śliwka, Klaudia Mieciek, Kamil Maksymilian Sieńkowski, Filip Gajkowski, Paweł Baprawski, Bartłomiej Kaczorek, Inga Izdebska, Julia Bala.

Stypendia sportowe: Kinga Wiktoria Zaremba, Lena Sobieraj, Kacper Włodarczyk, Maksymilian Zyskowski, Karol Skrzecz, Michał Obidziński, Maciej Towarek, Damian Gawroński, Illia Stepanenko, Kamil Krzyżewski, Mateusz Rosłoniec, Dawid Zygmuntowicz, Jan Kowalczyk.

Uczniom gratulujemy

Szczegóły na stronie ↓

https://powiatpultuski.pl/stypendia-starosty-pultuskiego-2/

Skip to content