1
medal_dla_ZSZ_027
medal_dla_ZSZ_025
jubileusz_75_lecia_248
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Stypendyści Ruszkowskiego

28 września 2022 r. podczas XLV Sesji Rady Powiatu w Pułtusku odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów Starosty Pułtuskiego za wybitne wyniki w nauce oraz osiągnięcia wysokich wyników sportowych. 20 uczniów odebrało stypendia naukowe, 13 uczniów sportowe.

Stypendia naukowe: Maria Rzeczkowska, Bartosz Dariusz Pietrzykowski, Wiktor Dzik, Michał Szerewicz, Mateusz Wolniak, Sebastian Grzegorek, Dawid Gotkowski, Zuzanna Pomaska, Kinga Kołpaczyńska, Julia Wiśniewska, Kornelia Łebkowska, Aleksandra Załęska, Marta Śliwka, Klaudia Mieciek, Kamil Maksymilian Sieńkowski, Filip Gajkowski, Paweł Baprawski, Bartłomiej Kaczorek, Inga Izdebska, Julia Bala.

Stypendia sportowe: Kinga Wiktoria Zaremba, Lena Sobieraj, Kacper Włodarczyk, Maksymilian Zyskowski, Karol Skrzecz, Michał Obidziński, Maciej Towarek, Damian Gawroński, Illia Stepanenko, Kamil Krzyżewski, Mateusz Rosłoniec, Dawid Zygmuntowicz, Jan Kowalczyk.

Uczniom gratulujemy

Szczegóły na stronie ↓

https://powiatpultuski.pl/stypendia-starosty-pultuskiego-2/

Skip to content