Potyczki transportowe

POTYCZKI TRANSPORTOWE – rozstrzygnięcie konkursu!

W ramach współpracy między szkołami, kształcącymi w zawodzie technik logistyk
i technik spedytor  oraz  w celu pobudzenia ambicji i chęci doskonalenia umiejętności
w zakresie transportu, spedycji i logistyki uczniowie naszej szkoły wzięli udział
w ogólnopolskim konkursie Potyczki transportowe, organizowanym przez  Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Bolesławcu.  Przedsięwzięcie objęło patronatem merytorycznym  Collegium Witelona, Uczelnia Państwowa w Legnicy wydział Nauk Technicznych i Ekonomicznych.

Uczestnicy  konkursu mogli sprawdzić swoje umiejętności z zakresu organizacji transportu, rozwiązując  test jednokrotnego wyboru (30 pytań) z zakresu obliczeń związanych z organizacją transportu. Czas trwania testu wynosił 40 minut. Uczestnik mógł zdobyć maksymalnie 30 punktów. Zwycięzcą konkursu został uczeń, który uzyskał największą liczbę punktów w najkrótszym czasie. Ostatecznie do konkursu  zgłoszono 65 szkół i 507 uczniów.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 3 TLg: Piotr Andruszkiewicz, Adam Ozimina, Zuzanna Pomaska, Tomasz Rachuba,  Julia Wiśniewska oraz Wiktoria Zadrożna.
                         Niezmiernie  miło nam poinformować, iż uczennica naszej szkoły
Julia Wiśniewska, znalazła się gronie uczestników wyróżnionych w konkursie, zdobywając
29 punktów, w czasie 37, 32 min .Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu! Mamy nadzieję, że zdobyte doświadczenie zaowocuje w przyszłorocznej edycji konkursu.

Opiekę merytoryczną nad uczestnikami konkursu sprawowały nauczycielki przedmiotów logistycznych: p. Anna Benbenko i  p. Patrycja Zajączkowska.