Podziękowania dla pułtuskich firm

Tegoroczni absolwenci naszej szkoły otrzymali wiele nagród za szczególne osiągnięcia i działalność na rzecz szkoły i lokalnej społeczności. Kilkoro z nich swoje nagrody otrzymało dzięki wielkiemu sercu i hojności lokalnych firm. Damian Todorowski i Przemysław Kaczorek, uczniowie klasy IV w zawodzie technik informatyk, zdobyli tytuł Super Zawodowca roku 2022 i z rąk przedstawicieli firmy Mardom otrzymali nagrody pieniężne. Natomiast Kinga Guławska (brak uczennicy na zdjęciu), Aleksandra Karkowska i Adrian Nalewajk, uczniowie klasy IV w zawodzie technik ekonomista, którzy przez wiele lat godnie reprezentowali naszą szkołę będąc członkami pocztu sztandarowego, odebrali kupony podarunkowe ufundowane przez butik E-modo.
Serdecznie dziękujemy darczyńcom!