1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Prezentacja projektów społecznych

Uczniowie ZSZ im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku rozwijają swoje pasje i zainteresowania, uczestnicząc w projektach edukacyjnych. ,,Internetowi Aborygeni ” i ,,Pasjonaci informatyki” to przedsięwzięcia realizowane w bieżącym roku szkolnym przez zespoły z klas: I LO , 3TIP i 4TI. Ich tematyka dotyczyła szeroko pojętej branży IT oraz cyberprzemocy. 26 marca br. uczestniczyliśmy w spotkaniu dotyczącym bezpiecznego korzystania z internetu, które odbyło się w Dębinach nad Stawem. Panie z Koło Gospodyń Wiejskich w Dębinach „Nad Stawem” zapoznały się z trikami informatycznymi oraz możliwościami wykorzystania internetu w celach użytkowych. Oprócz tego uczniowie zaprezentowali etapy projektów, realizowanych we współpracy z firmą MARDOM oraz Bankiem BNP PARIBAS S.A. w Pułtusku. W spotkaniu uczestniczył również Dyrektor Oddziału Banku BNP PARIBAS S.A w Pułtusku – p. Sławomir Woźniak. Szkolnymi koordynatorkami projektów są nauczycielki: p. Dorota Sobocińska, p. Anna Świerczewska oraz p. Marlena Wasilewska. Skład grup: ,,Internetowi Aborygeni” – Karolina Kowalska, Vanessa Jaszczułt, Maria Rzeczkowska, Bartosz Pietrzykowski, Mateusz Wróblewski, Damian Todorowski, Przemysław Kaczorek, ,,Pasjonaci informatyki” – Jakub Ochman, Paweł Baprawski, Jan Kowalczyk, Elwira Zinówko, Wiktor Bednarczyk. Dziękujemy Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich za życzliwe przyjęcie naszych uczniów oraz pyszny poczęstunek.

K. Kowalska

Galeria

Skip to content