Aleja Tysiąclecia 12, 06-100 Pułtusk
Medal „Za zasługi dla Miasta Pułtuska” dla ZSZ im. J. Ruszkowskiego
Medal „Za zasługi dla Miasta Pułtuska” dla ZSZ im. J. Ruszkowskiego

W sobotę, 16 września 2023 r. która odbyła się uroczysta Sesja Rady Miejskiej w Pułtusku podczas której Rada w dowód uznania za znaczące osiągnięcia na rzecz Miasta Pułtuska i jego mieszkańców podjęła uchwały w sprawie nadania medali „Za zasługi dla Miasta Pułtuska”. Jest nam niezmiernie miło, że w gronie zasłużonych znalazła się nasza Szkoła. To wielki zaszczyt dla społeczności Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku, która przez lata budowała szkołę, nie zapominając o mieście i jego mieszkańcach. Z uzasadnieniem możecie Państwo zapoznać się pod tym linkiem: pobierz Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego podniosłego wydarzenia:

korowod_wrzesien_2023_010
medal_dla_ZSZ_025
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
korowod_wrzesien_2023_015
Spotkanie zamykające Rok Jubileuszowy 75-lecia naszej Szkoły
Spotkanie zamykające Rok Jubileuszowy 75-lecia naszej Szkoły

15 dzień września na długo pozostanie w naszej pamięci. Tego dnia mury naszej szkoły zapełnili absolwenci, którzy, niejednokrotnie po dziesiątkach lat, powrócili do swojej szkoły. Nie zabrakło także przedstawicieli lokalnych władz oraz przyjaciół Szkoły, których w tak uroczystym dniu nie mogło przecież zabraknąć. Podsumowanie Roku Jubileuszowego 75-lecia Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku było okazją do pochwalenia się świeżo wyremontowaną częścią szkoły. Sama uroczystość odbyła się na praktycznie nieużywanej sali gimnastycznej, drobne prace wykończeniowe trwały dosłownie do ostatniej chwili. Podczas spotkania zaprezentowany został film o historii Zespołu, niespodzianką był występ Orkiestry Dętej złożonej z absolwentów i przyjaciół Szkoły, […]

Mistrzostwa Powiatu Pułtuskiego w koszykówce

24.03.2022 roku w hali Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Skargi rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Pułtuskiego w koszykówce chłopców szkół ponadpodstawowych. Do rywalizacji przystąpiły drużyny ZSZ im. Jana Ruszkowskiego oraz LO im. Piotra Skargi (gospodarz). Po emocjonującej walce przegraliśmy mecz finałowy tym samym zostając Wicemistrzem Powiatu Pułtuskiego w koszykówce szkół ponadpodstawowych. Kluczowym momentem w meczu była wysoko przegrana pierwsza kwarta 16:0. Pozostałe trzy kwarty zakończyły się różnicą 3 punktów na korzyść naszego przeciwnika z LO.Wynik końcowy: ZSZ-LO 16:35 (0:16, 8:5,0:6, 8:8)1 miejsce: LO im. Piotra Skargi 2 miejsce: ZSZ im. Jana Ruszkowskiego Reprezentacja ZSZ: Szymon Sawka, Dawid Mądrala, Jakub Zabielski, Damian Szymański, IIIia Stepanenko, Dominik Tomporek, Szymon Woś, Sebastian Grzegorek, Wiktor Kaszuba, Jakub Burawski, Daniel UchrońskiOpiekun reprezentacji ZSZ: Szymon Śladowski

Gratulujemy Mistrzom i Wicemistrzom Powiatu Pułtuskiego

Galeria

Skip to content