1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Mistrzostwa Powiatu Pułtuskiego w koszykówce

24.03.2022 roku w hali Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Skargi rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Pułtuskiego w koszykówce chłopców szkół ponadpodstawowych. Do rywalizacji przystąpiły drużyny ZSZ im. Jana Ruszkowskiego oraz LO im. Piotra Skargi (gospodarz). Po emocjonującej walce przegraliśmy mecz finałowy tym samym zostając Wicemistrzem Powiatu Pułtuskiego w koszykówce szkół ponadpodstawowych. Kluczowym momentem w meczu była wysoko przegrana pierwsza kwarta 16:0. Pozostałe trzy kwarty zakończyły się różnicą 3 punktów na korzyść naszego przeciwnika z LO.Wynik końcowy: ZSZ-LO 16:35 (0:16, 8:5,0:6, 8:8)1 miejsce: LO im. Piotra Skargi 2 miejsce: ZSZ im. Jana Ruszkowskiego Reprezentacja ZSZ: Szymon Sawka, Dawid Mądrala, Jakub Zabielski, Damian Szymański, IIIia Stepanenko, Dominik Tomporek, Szymon Woś, Sebastian Grzegorek, Wiktor Kaszuba, Jakub Burawski, Daniel UchrońskiOpiekun reprezentacji ZSZ: Szymon Śladowski

Gratulujemy Mistrzom i Wicemistrzom Powiatu Pułtuskiego

Galeria

Skip to content