1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

,,Zrozumieć Wschód”

,,Zrozumieć Wschód” -prelekcja w Akademii Finansów i Biznesu VISTULA.11 marca br. młodzież z klas: 1 LO biznesowo – menadżerskiej oraz 2 TI ZSZ im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku uczestniczyła w bardzo interesującej prelekcji ,,Zrozumieć Wschód”, wygłoszonej przez dr. hab. p. Radosława Lolo. Rys historyczny oraz przebieg kluczowych zdarzeń na Wschodzie na przestrzeni wieków przybliżył uczniom źródła współczesnego konfliktu zbrojnego. Inicjatorką przedsięwzięcia była nauczycielka: p. Dorota Sobocińska. Dziękujemy p. Radosławowi Lolo i władzom Grupa Uczelni Vistula za możliwość wysłuchania ciekawego wykładu.

M. Rzeczkowska

Galeria

Skip to content