1
Tekst akapitu (4)
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Dzień Matematyki w Ruszkowskim.

Dzień Matematyki w Ruszkowskim. W marcu bieżącego roku w Zespole Szkół Zawodowych im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Matematyki. W wykładzie poświęconym słynnym matematykom uczestniczyli uczniowie klas: 4 TI i 1LO biznesowo – menadżerskiej. Młodzież próbowała „odczarować” matematykę poprzez zabawę, rozwiązując interaktywne łamigłówki logiczne. Gry, takie jak koło fortuny, krzyżówki i bingo, miały na celu popularyzację matematyki wśród młodzieży. Przedsięwzięcie było częścią projektu edukacyjnego ,,Kreatywny matematyk”, koordynowanego przez nauczycielki: p. Marlenę Wasilewską i p. Dorotę Sobocińską

D. Todorowski

Galeria

Skip to content