1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Być Jak Łukasiewicz

Pasja, zaangażowanie, kreatywność – debata z okazji 140. rocznicy urodzin Ignacego Łukasiewicza, Patron Roku 2022.8 marca br. klasa I LO menadżersko-biznesowa uczestniczyła w debacie online, której głównym tematem było zachęcenie do realizacji własnych pasji oraz odwagi do podejmowania wyzwań. W dyskusji uczestniczyły znane w środowisku naukowym kobiety: p. Justyna Duszyńska (Łukasiewicz – Centrum Oceny Technologii), p. Anna Grąbczewska (Fundacja Uniwersytet Dzieci), p. Edyta Kocyk (SIDLY), dr hab. – p. Anna Szerling (Instytut Mikroelektroniki i Fotoniki). Ciekawa dyskusja zainspirowała młodzież do refleksji na temat relacji personalnych i realizacji własnych ambicji. Koordynatorką spotkania była p. Dorota Sobocińska.

K. Kowalska

Galeria

Skip to content