1
medal_dla_ZSZ_027
medal_dla_ZSZ_025
jubileusz_75_lecia_248
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Kreatywni Ruszkowiacy.

Od kilku lat uczniowie ZSZ im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku uczestniczą w kolejnych edycjach ogólnopolskiej akcji społecznej „Zwolnieni z teorii”. W bieżącym roku szkolnym młodzież realizuje dwa projekty: „Internetowi Aborygeni” i „Pasjonaci informatyki”, dotyczące edukacji cyfrowej. Reprezentanci klas: 1 LO menadżersko – biznesowej , 3 TI i 4 TI w ramach projektów podejmują przedsięwzięcia z zakresu popularyzacji technologii i wykorzystywania jej w życiu codziennym. Liderzy grup – Mateusz Wróblewski, Bartosz Pietrzykowski oraz Paweł Baprawski monitorują działania projektowe, a także zaangażowanie realizatorów. Koordynatorkami projektów są nauczycielki: p. Dorota Sobocińska, p. Marlena Wasilewska i p. Anna Świerczewska. Kreatywnym Ruszkowiakom życzymy wytrwałości i oczywiście zdobycia nagrody – Złotego Wilka!

Galeria

Skip to content