Aleja Tysiąclecia 12, 06-100 Pułtusk
Medal „Za zasługi dla Miasta Pułtuska” dla ZSZ im. J. Ruszkowskiego
Medal „Za zasługi dla Miasta Pułtuska” dla ZSZ im. J. Ruszkowskiego

W sobotę, 16 września 2023 r. która odbyła się uroczysta Sesja Rady Miejskiej w Pułtusku podczas której Rada w dowód uznania za znaczące osiągnięcia na rzecz Miasta Pułtuska i jego mieszkańców podjęła uchwały w sprawie nadania medali „Za zasługi dla Miasta Pułtuska”. Jest nam niezmiernie miło, że w gronie zasłużonych znalazła się nasza Szkoła. To wielki zaszczyt dla społeczności Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku, która przez lata budowała szkołę, nie zapominając o mieście i jego mieszkańcach. Z uzasadnieniem możecie Państwo zapoznać się pod tym linkiem: pobierz Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego podniosłego wydarzenia:

korowod_wrzesien_2023_010
medal_dla_ZSZ_025
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
korowod_wrzesien_2023_015
Spotkanie zamykające Rok Jubileuszowy 75-lecia naszej Szkoły
Spotkanie zamykające Rok Jubileuszowy 75-lecia naszej Szkoły

15 dzień września na długo pozostanie w naszej pamięci. Tego dnia mury naszej szkoły zapełnili absolwenci, którzy, niejednokrotnie po dziesiątkach lat, powrócili do swojej szkoły. Nie zabrakło także przedstawicieli lokalnych władz oraz przyjaciół Szkoły, których w tak uroczystym dniu nie mogło przecież zabraknąć. Podsumowanie Roku Jubileuszowego 75-lecia Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku było okazją do pochwalenia się świeżo wyremontowaną częścią szkoły. Sama uroczystość odbyła się na praktycznie nieużywanej sali gimnastycznej, drobne prace wykończeniowe trwały dosłownie do ostatniej chwili. Podczas spotkania zaprezentowany został film o historii Zespołu, niespodzianką był występ Orkiestry Dętej złożonej z absolwentów i przyjaciół Szkoły, […]

Szkolny konkurs wiedzy o transporcie – podsumowanie.

W grudniu i styczniu odbyły się trzy etapy szkolnego konkursu wiedzy o transporcie dla uczniów kształcących się w zawodzie technik logistyk z klas III i IV. Dwa etapy konkurs odbywał się stacjonarnie w szkole, a jeden zdalnie. W zabawie wzięło udział 30 osób. Uczniowie rozwiązywali testy jednokrotnego wyboru z wykorzystaniem aplikacji Kahoot. Po przeliczeniu punktów wyłoniono trzech laureatów, są to: Miejsce 1 – Zuzanna Bartczak – klasa 4 TL Miejsce 2 – Wiktoria Wiśniewska – klasa 4TL Miejsce 3 – Wiktoria Jaglarska – klasa 4TLDnia 27 stycznia zostały wręczone nagrody dla trzech najlepszych osób przez Panią wicedyrektor Natalię Borowską- Balicką. Organizatorem konkursu była Pani Małgorzata Duło. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

M. Duło

Galeria

Skip to content