Szkolny konkurs wiedzy o transporcie – podsumowanie.

W grudniu i styczniu odbyły się trzy etapy szkolnego konkursu wiedzy o transporcie dla uczniów kształcących się w zawodzie technik logistyk z klas III i IV. Dwa etapy konkurs odbywał się stacjonarnie w szkole, a jeden zdalnie. W zabawie wzięło udział 30 osób. Uczniowie rozwiązywali testy jednokrotnego wyboru z wykorzystaniem aplikacji Kahoot. Po przeliczeniu punktów wyłoniono trzech laureatów, są to: Miejsce 1 – Zuzanna Bartczak – klasa 4 TL Miejsce 2 – Wiktoria Wiśniewska – klasa 4TL Miejsce 3 – Wiktoria Jaglarska – klasa 4TLDnia 27 stycznia zostały wręczone nagrody dla trzech najlepszych osób przez Panią wicedyrektor Natalię Borowską- Balicką. Organizatorem konkursu była Pani Małgorzata Duło. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

M. Duło