Aleja Tysiąclecia 12, 06-100 Pułtusk

Warsztaty matematyczne

7 grudnia br. w ZSZ im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku uczniowie klasy 4 TI uczestniczyli w warsztatach z teorii gier pod hasłem:                                                                                                  „O grach, w których zachowania jednostek kształtują byt społeczności”.

Galeria zdjęć

Zajęcia online prowadził wykładowca Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego – prof. dr hab. – Jerzy Tyszkiewicz.
Udział w grach logicznych uświadomił uczestnikom, że próba pozyskania indywidualnych korzyści prowadzi do strat całej społeczności.
Przedsięwzięcie było częścią realizowanego w szkole projektu edukacyjnego „Kreatywny Matematyk”, którego koordynatorkami są: p. M. Wasilewska oraz p. D. Sobocińska.
M. Wróblewski