1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Profilaktyka i bezpieczeństwo

18 października 2021 r. uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku uczestniczyli w zajęciach dotyczących odpowiedzialności karnej, cyberprzemocy i hejtu

18 października 2021 r. uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku uczestniczyli w zajęciach dotyczących odpowiedzialności karnej, cyberprzemocy i hejtu prowadzonych przez funkcjonariuszkę Komendy Rejonowej Policji w Pułtusku sierż. szt. Magdalenę Bielińską – Referenta Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej Nieletnich i Patologii.

Zajęcia uświadomiły młodzieży szereg zagrożeń wypływających z niewłaściwego zachowania, utrwaliły pozytywny system wartości  oraz dostarczyły niezbędnej wiedzy na temat bezpiecznego poruszania się  w cyberprzestrzeni.

Skip to content