1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej

„Warto jest służyć każdemu człowiekowi i dla każdego warto się poświęcać.” 

Galeria zdjęć

„ Warto jest służyć każdemu człowiekowi i dla każdego warto się poświęcać.” 

13 października 2021 r. w Naszej Szkole miał miejsce Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej – święto wszystkich pracowników oświaty powiatu pułtuskiego. Uroczystości przyświecało hasło: „Warto służyć każdemu człowiekowi i dla każdego warto się poświęcać.” Słowa Błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego podkreśliły wyjątkowy charakter zawodu nie tylko nauczyciela, lecz także każdego pracownika oświaty, pozostającego w służbie drugiemu człowiekowi. Uroczystości przewodniczył Starosta Pułtuski Pan Jan Zalewski. Gospodarzem gali była Pani Anna Kmiołek – Gizara Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych im. Jan Ruszkowskiego.Corocznie w Dzień Edukacji Narodowej wręczane są pracownikom oświaty nagrody. I tym razem tradycji stało się zadość. Nagrodą Starosty Pułtuskiego została uhonorowana Pani Anna Kmiołek –Gizara – Dyrektor Naszej Szkoły. Święto pracowników oświaty to także okazja do wręczenia nagrody Dyrektora Szkoły, którą w tym roku szkolnym otrzymali: nauczyciele: p. Małgorzata Duło, p. Aleksandra Lasocka, p. Dorota Sobocińska p. Marlena Wasilewska, p. Andrzej Krawczyński, pracownicy obsługi i administracji: p. Magdalena Kubecka i p. Józef Sosnowik.W tym dniu nie mogło zabraknąć serdecznych życzeń i słów pełnych szacunku i wdzięczności za trud pracy z uczniem, za trud pracy w szkole, ośrodku wychowawczym, poradni. Serdeczne życzenia wszystkim pracownikom oświaty złożyli: Starosta Pułtuski Pan Jan Zalewski, Dyrektor Delegatury w Ciechanowie Kuratorium Oświaty w Warszawie Pan Jacek Zawiśliński, Wiceburmistrz Miasta Pułtusk Pan Mateusz Miłoszewski, Prezes Oddziału Powiatowego ZNP Pani Maria Korbal, Przewodnicząca Komisji Międzyzakładowej NSZZ „ Solidarność” Pracowników Oświaty Ziemi Pułtuskiej Pani Jolanta Siejbik, Radny Powiatowy Mirosław Barszcz oraz Dyrektor Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości Pan Janusz Borzyński.Zwieńczeniem uroczystości był program artystyczny młodzieży Naszej Szkoły, przygotowany przez Natalię Borowską – Balicką, Danutę Filipiak i Izabelę Gierek. Znakomita interpretacja utworów poetyckich Mistrzów Słowa: Wisławy Szymborskiej i Czesława Miłosza oraz piosenek znanych artystów polskiej sceny muzycznej: Anny Wyszkoni, Zbigniewa Wodeckiego, Tomasza Kamińskiego oraz Wacura Sisters była okazją do refleksji i wzruszeń. Wszystkim wykonawcom serdecznie dziękujemy i życzymy wielu sukcesów.Podziękowania kierujemy również do opiekuna Sztandaru Szkoły Pana Artura Mańkowskiego oraz sztandarowych i asysty- wyrażamy głęboką wdzięczność za godne reprezentowanie Szkoły podczas uroczystości.Natalia Borowska-BalickaDanuta FilipiakIzabela Gierek

Skip to content