1
Tekst akapitu (4)
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Uczniowie ZSZ im. Jana Ruszkowskiego na Pułtuskich Targach Pracy i Przedsiębiorczości

14 czerwca 2024 r. uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku wzięli udział w Pułtuskich Targach Pracy i Przedsiębiorczości. Wydarzenie to zostało objęte honorowym patronatem przez Starostę Pułtuskiego, pana Jana Zalewskiego.

Targi Pracy i Przedsiębiorczości w Pułtusku to prestiżowe wydarzenie, które gromadzi przedstawicieli różnych branż, pracodawców, instytucje edukacyjne oraz osoby poszukujące pracy. Dla naszych uczniów była to wyjątkowa okazja do poznania lokalnego rynku pracy, nawiązania cennych kontaktów oraz zapoznania się z ofertami staży, praktyk i pracy.

Udział w tym wydarzeniu pozwolił naszym uczniom na zdobycie praktycznych umiejętności oraz zrozumienie oczekiwań pracodawców wobec młodych pracowników. Ponadto, mieli oni okazję bezpośrednio porozmawiać z potencjalnymi pracodawcami i dowiedzieć się więcej o możliwościach rozwoju zawodowego w różnych sektorach.

Patrycja Lipińska i Małgorzata Duło

Skip to content