1
Tekst akapitu (4)
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Pierwsza pomoc w nagłych wypadkach

Okres przedwakacyjny jest czasem na spotkania z dziećmi i młodzieżą oraz rozmowy o ich bezpieczeństwie w czasie letniego wypoczynku, a pierwsza pomoc to proste czynności wykonywane natychmiast przez pierwszych świadków zdarzenia w celu ratowania nagłego zagrożenia zdrowia i życia ludzkiego zanim przybędą wykwalifikowane służby ratownicze.

W celu ochrony młodzieży i zachowania ich czujności i bezpieczeństwa odbyliśmy spotkanie z Panem Druhem Krzysztof Makowski z Ochotniczej Straży Pożarnej w Pokrzywnicy, który przedstawił klasie 1TR podstawy udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach.

Opiekun:
Marzena Staniszewska-Szeliga

Skip to content