1
Tekst akapitu (4)
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Dzień Dziecka w Ruszkowskim

14 czerwca w Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku zorganizowano Szkolny Dzień Dziecka. Wydarzeniu towarzyszyło spotkanie z przedstawicielami Pułtuskiego Klubu Wodniaków i Pułtuskiego WOPR oraz Policji. Młodzież dowiedziała się jak bezpiecznie spędzic czas wakacji, które zbliżają się wielkimi krokami.

Na każdego czekał poczęstunek, perfekcyjnie przygotowany przez pracowników szkoły.

Dzień wcześniej, czyli 13.06. r., odbył się spływ kajakowy, w którym wzięli udział uczniowie z reaktywowanej grupy żeglarskiej. Trasa spływu prowadziła pułtuskimi kanałami oraz rzeką Narew. Całe wydarzenie odbyło się w ramach III Rajdu Profilaktycznego, który – miejmy nadzieję – wpisał sie już na stałe w kalendarz imprez organizowanych w Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku. Dziękujęmy w tym miejscu za wsparcie finansowe Starostwu Powiatowemuw Pułtusku oraz Radzie Rodziców naszej szkoły. Nad bezpieczeństwem młodzieży czuwało Pułtuskie WOPR.
Opiekunami byli Szymon Śladowski i Grzegorz Miloszewski.

Skip to content