1
Tekst akapitu (4)
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Czesław Miłosz – życie i twórczość

Dn. 12 czerwca w naszej szkole odbyła się lekcja w ramach projektu między-przedmiotowego mającego na celu przybliżenie życia i twórczości polskiego noblisty Czesława Miłosza, który jest jednym z patronów 2024 roku. Uczniowie klas II TI i III LO przedstawili prezentacje multimedialne, odpowiednio w języku polskim i angielskim, pokazujące losy poety w przedwojennej i powojennej Polsce oraz podczas jego wieloletniej emigracji w Stanach Zjednoczonych . Dziękujemy bardzo za zaangażowanie klasom II TI i III LO, a szczególnie Mariuszowi Andrzejewskiemu i Mateuszowi Jasińskiemu (II TI) oraz Bartoszowi Pietrzykowskiemu (III LO). Pani dyrektor Annie Kmiołek -Gizarze dziękujemy za uświetnienie swoją obecnością tego wydarzenia. Anna Matuszewska Ewa Fabisiak

Skip to content